Drzwi przeciwpożarowe i techniczne

Drzwi techniczne i przeciwpożarowe to drzwi, które zazwyczaj używamy w obiektach przemysłowych, w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, kotłowniach, czy zwyczajnie łączą dom z garażem, powinny nie tylko dobrze izolować, ale posiadać również funkcje antywłamaniowe. Dlatego dobrym wyborem są wzmocnione drzwi stalowe z odpowiednimi bolcami antywyważeniowymi oraz zamkami chroniącymi mieszkanie przed złodziejami, którzy często próbują wejść do wnętrza właśnie przez pomieszczenia gospodarcze czy garaż.

Drzwi techniczne muszą ponadto mieć odpowiednią grubość termoizolacji. Jest to istotne z uwagi na to, że garaż jest najczęściej nieogrzewany, należy więc zminimalizować przenikanie do niego ciepła z domu. Wybierając drzwi techniczne warto zastanowić się też nad skrzydłem szczelnym, nieprzepuszczającym spalin samochodowych z garażu do wnętrza.

Niektóre przepisy BHP wymagają aby drzwi np. w obiektach przemysłowych były ognioodporne, dlatego nasza oferta zawiera drzwi, które stanowią barierę dla ognia i wydłużają czas na ewakuację. A to wszystko dzięki dodatkowym opcjom takim jak samozamykacze, elektrozaczepy, uszczelki pęczniejące spełniają wymogi drzwi bezpiecznych. W naszej ofercie znajdują się drzwi o różnej odporności ogniowej drzwi przeciwpożarowe jednak powinny mieć co najmniej klasę EI30.

W ofercie firmy ASTRUM-STAS znajdziecie drzwi, które nie tylko dodadzą wam pewności, że jesteście bezpieczni w swoich “4 kątach” ale i komfortowo przez ich nowoczesny wygląd – dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów z palety RAL, oklein i przeszkleń. Dlatego jesteśmy pewni, że znajdą Państwo produkt spełniający wasze oczekiwania.

Pomoc w zakupie

Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego asortymentu z naszej oferty?
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Wysyłamy naszego handlowca na darmowy pomiar i ocenę warunków montażowych, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Kpntakt z doradcą

Opole:
Biuro Obsługi Klientatel.: 77 457 65 55

Do pobrania

Porady online