Napędy do bram

Nikt nie lubi wysiadać z samochodu gdy wieje wiatr i pada deszcz, czy w środku nocy, aby otworzyć bramę garażową. Korzystając z udogodnień dzisiejszej techniki można, nie wysiadając z samochodu, szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzyć swoją bramę za pomocą pilota czy smartfona.

Napędy do bram to nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki. Bramy garażowe i ogrodzeniowe można otwierać ręcznie lub dla lepszego komfortu automatycznie na pilota czy sterownik. Możliwość zastosowania w automatyce bram – tego samego pilota do bramy garażowej i ogrodzeniowej sprawia, że użytkowanie bramy staje się bardziej komfortowe i funkcjonalne.

Automatyka do bram to możliwość wielu opcji dodatkowych, tj. piloty do bram, fotokomórki, sterowniki i czytniki, które można zastosować w napędach do bram garażowych i wjazdowych. Ich zastosowanie sprawia, że użytkowanie bram staję się bardziej komfortowe i wygodne.

W ofercie ASTRUM-STAS znajdziecie Państwo napędy do:

Napędy do bram garażowych

segmentowych, uchylnych, rolowanych

Napędy do bram garażowych

segmentowych, uchylnych, rolowanych

Napędy do bram wjazdowych

skrzydłowych i przesuwnych

Napędy do bram wjazdowych

skrzydłowych i przesuwnych

Pomoc w zakupie

Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego asortymentu z naszej oferty?
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Wysyłamy naszego handlowca na darmowy pomiar i ocenę warunków montażowych, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Kpntakt z doradcą

Opole:
Biuro Obsługi Klientatel.: 77 457 65 55

Do pobrania

Porady online