Dane Kontaktowe

OPOLE

ul. A. Osieckiej 2, 45-807 Opole

Monika Rosak – Biuro Obsługi Klienta
tel.: (77) 457 65 55
tel.: 605 225 110
e-mail: m.rosak@astrum.com.pl

Ewa Staszczyk – Biuro Obsługi Klienta
tel.: (77) 457 65 55
tel.: 721 002 121
e-mail: opole@astrum.com.pl

Jarosław Kubicki – Kierownik Sprzedaży
tel
.: 609 217 721
jarek@astrum.com.pl

Marcin Lach – Doradca Techniczny
tel.: 605 225 966
e-mail: m.lach@astrum.com.pl

Dariusz Stawecki – Magazyn/Logistyka
tel.: 605 225 071
e-mail: d.stawecki@astrum.com.pl

GLIWICE

ul. Toszecka 182, 44-109 Gliwice – Czechowice

Katarzyna Zimny – Biuro Obsługi Klienta
tel.: (32) 270 39 40
tel.: 663 020 836
e-mail: gliwice@astrum.com.pl

Marcin Zimny – Kierownik Regionu
tel.: 601 739 573
fax: (32) 270 39 40
e-mail: m.zimny@astrum.com.pl

Formularz Kontaktowy

2 + 5 = ?

Zapytanie

Czego dotyczy

Rodzaj otwierania

Kolor

Wysokość otworu

Szerokość otworu

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Treść wiadomości